Popüler Günaydın Mesajları

Popüler Günaydın Mesajları

popüler günaydın mesajları

popüler günaydın mesajları

2020 Günaydın Mesajları

en güzel günaydın mesajları etkileyici günaydın mesajları ve sözleri en tatlı sabah mesajları

Güzel bir sabahtan herkese Günaydın. Gününüz çok bereketli, hareketli ve güzel geçsin.

Bir eylül sabahı görmüştüm kömür gözlerini ve bir eylül sabahı aşık olmuştum sana. Bu yüzden sabahların ve eylül ayının yeri bir başkadır bende. Günaydın canım.

Ayrı uyandığımız sabahlara bir yenisi daha eklendi be sevgilim. Mutsuz ve keder dolu bir sabahtan daha Günaydın.

Sabahın bu saatinde kalkıp, işe giden emekçi kardeşlerimize de günaydın.

Güzel günler peşinizi hiç bırakmasın. Her sabah neşe ve mutlulukla doğsun. Gününüz aydın olsun.

Popüler Günaydın Mesajları

popüler günaydın sözleri

 

2020 Günaydın Sözleri

en güzel günaydın sözleri

Sevgilim, seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen… Her saniye aklımdasın ve yanımda olmadığın her vakit seni çok özlüyorum. Sen bana bu hayattaki en büyük armağansın. Uyandığım her sabah varlığına şükrediyorum. Yine senin sevginle dolu bir sabahtan Günaydın.

Bu sabah uyandığımda aklıma ilk gelen yine sendin. Ayrılığımıza bir sabah daha eklendi. Yine sensiz bir sabaha daha uyanmanın verdiği keder var üzerimde. Seni unutamadım, sana bensiz Günaydın.

Hayat öyle bir yoldur ki, attığın adımı geri çekemiyorsun. Her sabah yeni bir umut olsa da, zamanı bir önceki sabaha alamıyorsun. Bunun için de gününüzü iyi değerlendirin ve hiçbir şeyin sizi üzmesine müsaade etmeyin. Yeni bir sabahtan Günaydın.

En Yeni Sabah Mesajları Sabah Sözleri

 

Bazı geceler çok uzun geçer. Sıkıntı, elem, keder ve kaygı… Hepsinin bir arada olduğu geceler zor geçer. Ama unutmayın ki her gecenin bir sabahı mutlaka vardır. Belki bu sabah da sıkıntılı bir geceyi sonlandırmıştır. Gününüzün güzel geçmesi dileğiyle, Hayırlı sabahlar.

Bu sabah uyanır uyanmaz sana mesaj atmak istedim. Belki hâlâ uyuyorsun. O güzel yüzüne buklelerin düşmüştür. Seni çok seviyorum canım. Günaydın sevgilim.

Bu sabah, kuşların neşeli cıvıltısı, pencereme vuran yağmur damlaları, odama dolan güneş ışıkları yaşamın halen devam ettiğini hatırlattı bana. Oysa ben senin yokluğunda yaşamı bir köşeye bırakmıştım. Yine senin olmadığın bir sabaha Günaydın.

Bu sabah bir serçenin neşeli ötüşünde duydum ismini. O serçeyle selam gönderdim sana. O da anlatsın sana, seni ne kadar özlediğimi. Senin olmadığın, yalnızlık ve hüzün dolu yeni bir sabaha Günaydın.

Güzel bir günden herkese Merhaba.

Daha da fazla günaydın sözler ve günaydın mesajları için Güzel Günaydın Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

popüler günaydın mesajları

Her gün sizin için yeni umutlar doğursun