Anlamlı Günaydın Mesajları

anlamlı günaydın mesajları sabah mesajları en tatlı günaydın sözleri hayırlı sabahlar mesajları günaydın ile ilgili yazılı mesajlar ve sözler herkese günaydın mesajı resimli günaydın mesajları

Romantik günaydın mesajları

Her günün bir sonu var her güzelliğin bir sonu olduğu gibi ama sen benim bitmeyen günüm ömürlük mutluğumsun.

Günaydın hayatımın tüm güzelliğini bana yaşatan güzel insan iyi ki varsın.

Günaydın mutluluğum hayatımı süsleyen hayattaki iyi kilerim den bir tanesini en büyük dileğiyim bu mutluğumuz bir gün değil bir ömür sürmesi dileğiyle.

Anlamlı Günaydın Mesajları

anlamlı günaydın mesajları

Hayattaki en büyük kazancın ve şansın ne diye sorsalar hiç düşünmeden senin gibi bir dostum olduğunu söylemek olurdu günaydın dostum.

Gelen geçen şu günlerim anlamsız ve boş hayatım kederli ve hüzünlü gecelerim karanlık gündüzlerim yağmurlu ve soğuk bu  kadar umutsuzluğum üstüne gelerek kışımı yaza hüznümü mutluluğa çevirimsin hayatım girerek yeni günlerimi güneş gibi aydınlatır mısın mutluluğum günaydın mutlu sabahlar.

 

 

Günaydın mesajları

 

Her gecenin bir gündüzü her kışın bir yazı olduğu gibi benim yalnızlığıma yoldaş olur musun hayattaki geri kalan günlerime yeni doğacak umutlarıma ışık olur musun bir tanem günaydın gün ışığım.

Sevgilim yeni günler yeni baharlara yeni umutlara bir ömür birlikte uyanmak dileğiyle günaydın sevgilim.

Günaydın arkadaşım bu gün uzaklardasın ama bir umuttur buluşmak görüşmek yakındır elbet dilerim çabuk gelirsin yalnızlığıma yoldaş olursun.

Gitmek için acele etme sevgilim senin yokluğun yüreğimi yakan bir volkan gibi acı veriyor sen benim bu hayattaki en büyük mutluğumsun bir tanem günaydın güzel yüzlüm mutluğum.

Mutluluk verici günaydın mesajları için Günaydın Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Hayatıma günaydın mesajı

 

Sen benim bu hayattaki arkadaşım yoldaşım sırdaşım mutluğum hayattaki en büyük şansımsın iyi ki varsın günaydın kıymetlim.

Günaydın canım yeni doğan güneşim iyi ki varsın.

Günüme anlam katan herkese günaydın…

Kıymetli dostum iyi ki varsın hayattaki en büyük yoldaşım dert ortağım günaydın mutlu sabahlar.

Güne güzel başlamanın en güzel yolu mutluluğunu sevdiğin güzel kalpli insanlarla paylaşarak başlar günaydın güzel kalpli insanlar.

 

Etkileyici Günaydın Mesajları

 

Sevmenin en güzel anı uyandığımda günün ilk ışıklarıyla odama mutluluk saçan o güzel yüzünü izleyerek  uyanmak kadar güzel bir şey yok günaydın aşkım.

Seni sevmek gökyüzüne yazı yazmaya benzer her gece hayallerini kurarak uyuyorum prensesim  günün ilk ışığında  seni izleyerek uyanmak vardı günaydın bir tanem.

Arkadaşım senin varlığın benim için o kadar değerli ki  her kötü anımda ilk yanımda seni buldum hiç beni yalnız bırakmayan değerli arkadaşım hayattaki en büyük şansım seni tanımak oldu iyi ki varsın günaydın kıymetli arkadaşım.

Daha da fazla günaydın sözleri ve günaydın mesajları için Güzel Günaydın Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

anlamlı günaydın mesajları