Günaydın Mesajları Uzun

günaydın mesajları uzun en güzel günaydın mesajları en yeni günaydın sözleri hayırlı sabahlar mesajı mutlu sabahlar sözleri yeni güne merhaba mesajları ile en tatlı sabahlar sizin de olsun.

Geceler ay gibi etrafımı aydınlatan gündüzleri güneşin ilk ışığı gibi hayatıma anlam katan her yeni doğan gün gibi umutlar saçan hayatım gelmiş geçmiş en güzel günlerimi senle geçirmek dileğiyle mutlu huzurlu sabahlar günaydın.

Günaydın Mesajları Uzun

günaydın mesajları uzun

 

Yazılı Uzun Günaydın Sözleri

 

Hayatım girdiğin gün hayatımda birçok değişiklikler yaptım gecelerimi sana gündüzlerimi sana ayırdım varken sana yokken hayallerine iyi ki varsın aşkım günaydın.

Hayalini kurduğum bir dünyanın içinde yaşıyorum bu dünyanın içinde sensiz bir tek hayalim yok hayatım gelişin huzur veren gülüşün beni mutluluğa boğan yarim hayatım hoş geldin mutlu huzurlu sabahlar günaydın.

Dost dediğin kıymet bilmeli aradığında bahanelerle senden kaçan değil sen aramasan bile kendi arayan sen söylemesen bile yeri geldiğinde mutsuz olduğunu anlayan yeri geldiğinde seni gülmek eğlendirmek için uğraşandır dost dediğin günaydın değerli dostum iyi ki varsın.

 

 

Muhteşem günaydın mesajları uzun

 

Sevgilerin çiçek açtığı umutların yeşerdiği güzel günler geçirmen dileğiyle günaydın.

Her insan hayal kurar ama bazı hayaller vardır ki özeldir düşünmesi bile mutluluk verir benim mutluluk veren hayalim günaydın.

Bir arı misalidir hayat o arı her çiçeği dolanır ama tek bir peteğe bal yapar bende çok uzaklara giderim ama aklımın ve kalbimi olduğu tek yer senin gönlündür meleğim günaydın mutlu sabahlar.

Her güzel şeyin veya kötü bir şey bir sonu vardır ama sen bende öyle bir yerdesin ki ne sonun var nede bitecek gibisin öyle derindesin canım günaydın günün aydın olsun.

 

Arkadaşa günaydın mesajı uzun

 

Bazen böyle özel günler olur plansız zamansız bir sabah gözünü açarsın içinde bir mutluluk sevinç vardır işte bana o sabah mutluluğu veren içimdeki sevincim günaydın.

 

 

Sevgiliye günaydın mesajları uzun

 

Günaydın prensesim o kadar güzel uyuyorsun ki uyandırmaya bile kıyamadım seni öyle izlemek sanki tatlı bir rüya gibi meleğim.

Geceleri düşlerimde gündüzleri aklımdan çıkmayan düşünmesi ayrı düşlemesi ayrı güzel olan yarim her sabah seninle yeni bir güne günaydın.

 

 

en yeni en güncel günaydın mesajları ve sözleri için Günaydın Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

uzun günaydın mesajı sevgiliye

 

Günün 24 saati aklımdan çıkmayan her düşündüğümde mutluluk veren sevgisiyle içimi ısıtan gündüzleri bir güneş gibi odama doğan prensim günaydın mutlu sabahlar.

 

Sevgiliye günaydın mesajı uzun

 

 

Sevgiliye uzun günaydın mesajı whatsapp

 

 

Erkek sevgiliye günaydın mesajı uzun

 

 

Kızdan Erkek Sevgiliye günaydın mesajı

 

 

günaydın mesajları uzun

 

Sevgiliye günaydın mesajı romantik

 

 

Tek bir sözüyle tüm günümü bir güneş gibi aydınlatan hayatıma anlam katan geleceği düşlediğim biricik canım prensesim mutluluk dolu huzurlu sabahlar dilerim sana günaydın.

Daha fazlasını isteyenler için günaydın mesajları ve sözleri için Güzel Günaydın Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.