En Yeni Günaydın Mesajları

En Yeni Günaydın Mesajları

en yeni günaydın mesajları

en yeni günaydın mesajları

Güzel Günaydın Mesajları

anlamlı günaydın mesajları günaydın hayırlı sabahlar günaydın en güzel günlere etkileyici günaydın mesajları ile sevdiklerinizin gününü güzelleştirin.

Senden bana kalan birçok alışkanlıktan biride erken kalkmak sevdiğim. Evet senin kalktığın ve Güneş’in doğuşunu seyrettiğin anlarda aynı manzarayı seyrediyoruz. Sana da günaydın gün ışığım.

Elimde bir fincan çay ve aklımda sen varken sabaha günaydın diyorum. Uyan ve hayatın sana sunduklarını öğren sevdiğim.

Sen elinde bir sepet ile ağaçların sana meyve vermesini beklersen sadece beklemiş olursun. Ağaca tırman ve sepetine koymak için elma topla. Unutma hayat adil değildir ve sana asla çaba harcamadığın bir şeyi vermez. Şimdi uyan ve gelecekte gülümseyeceğin başarılara ulaşmak için bir merdiven bul.

Gece yıldızları seyretmeyi sevdiğim gibi gündüz de seni seyretmeyi seviyorum. Can tanem sen uyurken melekler gibi güzelsin. Uyan ki dünya melek görün.

Ne olursa olsun gülümse ve ümidini yitirme. Dün güzel değildi belki ama bugün seni gülümsetecek sebepler var ben gibi.

Allah beni yaratmış. Sonra benim canımın sıkıldığını görünce somurtkan suratımı güldürmek için seni yaratmış. Senli günlere dün olduğu gibi bugün de şükür olsun. Günaydın beni tamamlayan eksik yanım.

Her gece olduğu gibi bu gecede seni düşünerek geçti zaman. A evet uyuyakalmışım ve güneşin doğuşunu kaybetmişim. Seni gülümsetecek o mesajı beklediğini biliyorum. Seni seviyorum sevdiğim.

En Güzel Günaydın Sözleri

 

Sen benim geçmişime silgi çekişim, hayata gülümseyişimsin. Sen beni mutlu edenim, yüreğime huzur verenimsin. Senin gülüşün ile cennet olur her günüm. Uyan sevdiğim, gülümse ki dünya renklensin.

Zamana yenik düşen sevdalar vardır. Bir de zamanın yenik düştüğü sevdalar. Biz zamanla azalan değil zamanla arttan bir sevgiye sahibiz. Seni tanıdığım güne şükürler olsun. Her sabah seninle anlam buluyor. Günaydın benim prensesim.

Dün güzel bir geçirmemiş olabilirsin. Hatta ağlayarak yatmış ve kötü rüyalarda görmüş olabilirsin. Ama bugün dünden daha güzel bir gün seni bekliyor. Dalında kuşlar ötüyor ve topraktan yeni çiçekler yeşererek sana gülümsüyor. Uyan ve yeni güne günaydın de.

Kimseye kendini kanıtlamak ya da sevdirmek zorunda değilsin. Senden bir tane daha yok ve sen çok özelsin. Sen gülüşünle, duruşunla, parmak izinle teksin ve özelsin. Bunu bilerek bugün hayata yeniden gülümse ve yeniden kendini seven biri olarak adımlar at. Günaydın.

Bir bahçede birçok çiçek açar. Ve dünyada birçok insan ırkı nefes alır, yaşlanır ve zamanı gelince ölür. Dünya birçok canlıya kucak açar ve birçok insana gülümser. Sende bu birçoğunun içindesin. Farklılık zenginliktir, renktir ve cennettir. Bunu bilerek hayata gülümse ve fraklı olan her şeyi sev. Sevmeye kendinden başla. Aynada gülümse ve kendini keşfet. Her günün sana yeni mucizeler sunacağını bil.

Kahve kokusu huzur veren en güzel kokulardan biridir. Haydi uyan miskin bir fincan kahve ve koca bir tebessüm seni kahvaltı masasında bekliyor.

Anne olmak uykusuz gecelerden sonra herkesten önce uyanmak demektir. Günaydın benim vefakar annem.

 

en yeni günaydın mesajları