Güzel Günaydın Mesajları

Güzel Günaydın Mesajları

güzel günaydın mesajları

güzel günaydın mesajları

Yazılı Günaydın Mesajları Sözleri

Her gün mucizelerle süslenmiştir. Mucizeleri görmeniz ve hayatınıza bu mucizelerin dokunması dileğiyle. Gül kokulu sabahlara uyanman dileğiyle…

Papatyalardan bir taç bıraktım başucuna. Senin gibi bir prensesin saçlarını süslesin diye. Bir fincan huzur bir dilim mutluluk koydum başucunda ki sevgi masasına. Bugün de mutluluğa uyanman dileğiyle günaydın papatya kokulum.

İnsanın her anında yanında olan, dertlerinde omzunu ağlaması için sunan, tebessüm ettiğinde tebessümünün gülüşü için ayna uzatan dostlara ihtiyacı vardır. Hayatıma neşe, huzur katan dostum. Her güne birlikte göz açmamız dileğiyle…

Güzel günler umut vapuruna binmiş geliyor. Kederlendiğin her dert bir kuş olmuş geçmişe kanat çırpıyor. Sen ise tertemiz bir sayfaya hayatına mutlu anlar yazmak için uyanıyorsun. En güzel anıları sevdiklerinle paylaşman dileğiyle…

 

En Yeni Günaydın Hayırlı Sabahlar Sözleri

 

Belki dün kırıldın, bin kez başarısız oldun. Yere düştün kalkmak için çabaladın ve yine başarısız oldun. Ama bugün yeni bir gün. Gülümse ve güne yeniden başla. Çünkü her gün insana bahşedilmiş yepyeni bir sayfadır. Günaydın yüreği güzel insan.

Hayat seni her zaman gülümsetmez. Düşmeden insan kalkmayı öğrenemez. Sıfırdan başlamadığın yolun sonunda başarının kıymetini bilemezsin. Ve ağlamadan gülümsemenin verdiği mutluluğu anlayamazsın. Düş ve kalk, Ağla ve gülümse. Yeni bir güne gözlerini aç. Her şeye yeniden başlamak için yeni bir gün doğuyor. Günaydın.

Hayatıma neşe katanım. Dilime dua gönlüme şifa olanım. Can özümün nefesi her güne seninle uyanmak ve her güne seninle başlamanın verdiği huzur ile gülümsüyorum.

Bugünün dünden kalan hüzün kırıntılarını süpürüp atması, Dünden yarım kalan sevgi ve huzuru arttırması ve hayatına ruhuna dokunan mutluluklar katması dileğiyle. Gözleri aç bak mutluluk sana göz kırpıyor.


güzel günaydın mesajları sabah mesajları