Güzel Günaydın Mesajları

Güzel Günaydın Mesajları

güzel günaydın mesajları

güzel günaydın mesajları

Etkileyici günaydın mesajları

Her gün mucizelerle süslenmiştir. Mucizeleri görmeniz ve hayatınıza bu mucizelerin dokunması dileğiyle. Gül kokulu sabahlara uyanman dileğiyle…

Papatyalardan bir taç bıraktım başucuna. Senin gibi bir prensesin saçlarını süslesin diye. Bir fincan huzur bir dilim mutluluk koydum başucunda ki sevgi masasına. Bugün de mutluluğa uyanman dileğiyle günaydın papatya kokulum.

Güzel Günaydın Mesajları

etkileyici günaydın mesajları

İnsanın her anında yanında olan, dertlerinde omzunu ağlaması için sunan, tebessüm ettiğinde tebessümünün gülüşü için ayna uzatan dostlara ihtiyacı vardır. Hayatıma neşe, huzur katan dostum. Her güne birlikte göz açmamız dileğiyle…

 

 

Etkileyici günaydın mesajları Whatsapp

 

Güzel günler umut vapuruna binmiş geliyor. Kederlendiğin her dert bir kuş olmuş geçmişe kanat çırpıyor. Sen ise tertemiz bir sayfaya hayatına mutlu anlar yazmak için uyanıyorsun. En güzel anıları sevdiklerinle paylaşman dileğiyle…

Şimdi saat sensizliğin ertesi ve ben şimdiden seni çok özledim. Günaydın canım.

Bugün günlerden yine ‘sen ‘canım… Yine meleklerin bile gözlerini kamaştıran yüzünle, yeni güne uyanmışsındır. Günaydın sevgilim.

Kalbim yaralı gönlüm yaralı en güzel yarınlarla sen açtın aramı

 

 

Anlamlı günaydın mesajları

 

Belki dün kırıldın

, bin kez başarısız oldun. Yere düştün kalkmak için çabaladın ve yine başarısız oldun. Ama bugün yeni bir gün. Gülümse ve güne yeniden başla. Çünkü her gün insana bahşedilmiş yepyeni bir sayfadır. Günaydın yüreği güzel insan.

Hayat seni her zaman gülümsetmez. Düşmeden insan kalkmayı öğrenemez. Sıfırdan başlamadığın yolun sonunda başarının kıymetini bilemezsin. Ve ağlamadan gülümsemenin verdiği mutluluğu anlayamazsın. Düş ve kalk, Ağla ve gülümse. Yeni bir güne gözlerini aç. Her şeye yeniden başlamak için yeni bir gün doğuyor. Günaydın.

Güzel Günaydın Mesajları

anlamlı günaydın mesajlari

Hayatıma neşe katanım. Dilime dua gönlüme şifa olanım. Can özümün nefesi her güne seninle uyanmak ve her güne seninle başlamanın verdiği huzur ile gülümsüyorum.

 

 

Günaydın mesajları sevgiliye

 

Bugünün dünden kalan hüzün kırıntılarını süpürüp atması, Dünden yarım kalan sevgi ve huzuru arttırması ve hayatına ruhuna dokunan mutluluklar katması dileğiyle. Gözleri aç bak mutluluk sana göz kırpıyor.

 

 

Sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajı

Her yeni bir gün yeni umutla doğar daha güzel yeni umutlara birlikte uyanmak dileğiyle günaydın.

 

 

Sevgiliye günaydın mesajları uzun

 

Senle geçirdiğim ve senle olan ve senle doğan her yeni bir güne günaydın canım sevgilim.
Her yeni yılın getirdiği iyi ya da kötü bir şeyler vardır bana bu yıl gelen en güzel şeylerden bir tanesi sensin iyi ki geldin hayatıma iyi ki varsın günaydın hayatıma yeni gelen ve hep benle kalacak olan değerli insan.

 

 

Arkadaşa günaydın mesajı

Her insanın huzur bulduğu bir yer vardır benim huzur bulduğum yer ise senle olduğum senle zaman geçirdiğim ve her uyandığımda senin varlığını hissettiğim yeni bir güne günaydın arkadaşım.

 

 

Mükemmel günaydın mesajları

 

Bu dünyada her şeyin bir şeye ihtiyacı vardır çiçeğin suya toprağın gübreye güneşin doğaya benimde sana ihtiyacım var senle yeni bir güne günaydın.

Herkesin mutlu olduğu bir anısı mutlu olduğu bir günü vardır benim mutlu olduğum gün ise senle doğan her yeni bir gündür iyi ki varsın günaydın yeni doğan günüm.

Her insanın bir ilk ki vardır ben ilk değil hayatıma gelen sonum ol istiyorum her yeni güne senle uyanmak günaydın hayatım.

 

en yeni en güncel günaydın mesajları ve sözleri için Günaydın Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

sevgililer için günaydın mesajı

seni çok seviyorum

 

hayırlı sabahlar mesajları paylaşmak için 5 neden

 

  • günün güzel geçmesi için
  • gönlümüzün güzelliğini yeni güne dökmek için
  • kendimize istediğimizi sevdiklerimize de istediğimiz için
  • hayırların ve bereketlerin günün her saatine yayılması için
  • tatlı bakışlarla güzel bir sabah geçirmek için

 

 

güzel günaydın mesajları sabah mesajları