En Güzel Sabah Günaydın Mesajları

en güzel sabah günaydın mesajları günaydın mesajları günaydın sözleri ile sabahınıza renk katmaya ne dersiniz hayırlı sabahlar hayırlı günler dileklerinize sevdiklerinizi de katın mutluluğun resmini en güzel sabahlara resmedin.

2024 Günaydın Mesajları

Yepyeni bir güne ve sabaha merhaba demenin mutluluğu yüzünüzden ve ömrünüzden eksik olmasın…

Günaydın mutluluğum hayatımı süsleyen hayattaki iyi kilerim den bir tanesini en büyük dileğiyim bu mutluğumuz bir gün değil bir ömür sürmesi dileğiyle.

Hayattaki en büyük kazancın ve şansın ne diye sorsalar hiç düşünmeden senin gibi bir dostum olduğunu söylemek olurdu günaydın dostum.

 

En Güzel Sabah Günaydın Mesajları

en güzel sabah günaydın mesajları

 

Gelen geçen şu günlerim anlamsız ve boş hayatım kederli ve hüzünlü gecelerim karanlık gündüzlerim yağmurlu ve soğuk bu kadar umutsuzluğum üstüne gelerek kışımı yaza hüznümü mutluluğa çevirimsin hayatım girerek yeni günlerimi güneş gibi aydınlatır mısın mutluluğum günaydın mutlu sabahlar.

Her gecenin bir gündüzü her kışın bir yazı olduğu gibi benim yalnızlığıma yoldaş olur musun hayattaki geri kalan günlerime yeni doğacak umutlarıma ışık olur musun bir tanem günaydın gün ışığım.

 

Mükemmel günaydın mesajları

 

Sevgilim yeni günler yeni baharlara yeni umutlara bir ömür birlikte uyanmak dileğiyle günaydın sevgilim.

Günaydın arkadaşım bugün uzaklardasın ama bir umuttur buluşmak görüşmek yakındır elbet dilerim çabuk gelirsin yalnızlığıma yoldaş olursun.

Gitmek için acele etme sevgilim senin yokluğun yüreğimi yakan bir volkan gibi acı veriyor sen benim bu hayattaki en büyük mutluluğumsun bir tanem günaydın güzel yüzlüm mutluluğum.

Sen benim bu hayattaki arkadaşım yoldaşım sırdaşım mutluluğum hayattaki en büyük şansımsın iyi ki varsın günaydın kıymetlim.

Günaydın canım yeni doğan güneşim iyi ki varsın.

En yeni en güncel günaydın mesajları ve sözleri için Günaydın Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

 

En yeni günaydın mesajları

 

Kıymetli dostum iyi ki varsın hayattaki en büyük yoldaşım dert ortağım günaydın mutlu sabahlar.
Güne güzel başlamanın en güzel yolu mutluluğunu sevdiğin güzel kalpli insanlarla paylaşarak başlar günaydın güzel kalpli insanlar.

Sevmenin en güzel anı uyandığımda günün ilk ışıklarıyla odama mutluluk saçan o güzel yüzünü izleyerek uyanmak kadar güzel bir şey yok günaydın aşkım.

Herkese mutlu günler dilerim.

 

Seni sevmek gökyüzüne yazı yazmaya benzer her gece hayallerini kurarak uyuyorum prensesim günün ilk ışığında seni izleyerek uyanmak vardı günaydın bir tanem.

Arkadaşım senin varlığın benim için o kadar değerli ki her kötü anımda ilk yanımda seni buldum hiç beni yalnız bırakmayan değerli arkadaşım hayattaki en büyük şansım seni tanımak oldu iyi ki varsın günaydın kıymetli arkadaşım.

Tebessüm ettiren sabah mesajları ile güne güzel başlayın. Hayatın tadı sıcak bir sabahla çıkarmak için sadece sevginizi söyleyin.

Daha da fazla günaydın sözler ve günaydın mesajları için Güzel Günaydın Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

en güzel sabah günaydın mesajları