Mükemmel Günaydın Mesajları

mükemmel günaydın mesajları sevginin huzur bulması mutluluğunun daim olması dileğiyle hayırlı sabahlar hayatıma günaydın mesajı etkileyici günaydın mesajlar anlamlı günaydın mesaj göndermeli günaydın mesajları ile yine birlikteyiz tüm güzel gönüllere günaydın dileklerimle.

Anlamlı günaydın mesajları

Sensiz doğan bir güneş sensiz geçmiş bir gün gibi sensiz olmaz günaydın.

Hayatıma gelmiş geçmiş en güzel anlamlarından birisin günaydın.

Dost dediğin karanlık gününü aydınlığına çıkartan gelişiyle huzur verendir günaydın değerli dostum kıymetli arkadaşım günaydın.

mükemmel günaydın mesajları

mükemmel günaydın mesajları

İnsan birine bir defa güvendiği zaman hep onu ister yanında, güne ilk adımı onla atmak uyandığında ilk onu görmek ilk onla konuşmak ister ben uyandığımda seni görmek istiyorum günaydın.

anlamlı günaydın mesajları

anlamlı günaydın mesajları

Bana umut veren her yeni bir gün gibi benim hayatıma ışık saçan o bakışların bir ömür boyu  eksik olmasın benim her zaman hayatımda olman dileğiyle günaydın.

 

Günaydın mesajları

Sen bir güneş gibi her gün günümü aydınlatman dileğiyle günaydın…

Her insanın hayatına gelmiş geçmiş dostların arasında bir tane dostu sırdaşı güvendiği huzur bulduğu biri vardır benim huzur bulduğum değerli dostum günaydın.

Sensiz doğan güneş sensiz geçmiş bir gün sensiz gelecek yeni bir günün benim için bir anlamı yok seninle gelecek yeni bir güne günaydın.

 

günaydın mesajları

günaydın mesajları

 

Arkadaşa günaydın mesajı

 

Dost dediğin bir günlük değil dost dediğin senin gibi ömürlük olur  günaydın ömürlük dostum.

 

arkadasa günaydın mesajı

arkadasa günaydın mesajı

 

ETKİLEYİCİ günaydın mesajları

Hayat bazen inişli çıkışlıdır bazen düşersin ama o düştüğünde seni bırakmayan dostundur beni yalnız bırakmayan değerli dostlarım günaydın.

Huzur aradığımda aradığım huzuru senden bulduğum anda anladım ki bendeki değerin olduğundan fazla iyi ki varsın huzur bulduğum değerli insan günaydın.

etkileyici günaydın mesajları

etkileyici günaydın mesajları

Hayat bir sandal misali hep yalnızsındır ama öyle dostlar vardır ki seni yalnız bırakmayan işte sende öylesin benim için beni yalnız bırakmayan en yakın arkadaşım dostum sırdaşımsın iyi ki varsın günaydın.

Her yeni bir güne her yeni bir umuda her yeni başlayan bir hayata seninle başlama güneşin doğuşuna hep senle bakmak ve hayatımın geri kalan günlerine senle ışık saçmak dileğiyle günaydın hayatımın anlamı.

 

 

Daha da fazla günaydın sözler ve günaydın mesajları için Güzel Günaydın Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Etkileyici günaydın mesajları Whatsapp

Her insanın huzur bulduğu bir yer vardır bazen bu bir yer olur bazen bir eşya bir yiyecek bazen de bir arkadaş dostun olur. Bana huzur veren sensin iyi ki varsın günaydın.

 

Göndermeli günaydın mesajları

Kalbinden keder uzak dursun, Allah tüm sevenleri kavuştursun. Bugün de kalbin ümitle dolsun, hayırlı sabahlar dilerim.

Kalkıp işe gidenlere, evde çocuğuyla ilgilenen annelere, hastanede şifa bekleyenlere selam olsun. Gününüz aydınlık, içiniz ferah olsun.

Sabah uykusundan kalkmak istemez insan ta ki güneşin parlaklığını görene kadar. Güneşin parlaklığının evinize huzur getirmesi dileğimle günaydın.

En güzel sabahlar insanların birbirini sevmesiyle başlar. Daha ayılamamışken bir günaydın mesajı yazacak kimsen varsa bil ki şanslısın. Günaydın birbirini seven insanlara.

en yeni en güncel günaydın mesajları ve sözleri için Günaydın Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Hayatıma günaydın mesajı

 

Sevdiklerin yoksa yanında ne sabahın huzuru var ne gecenin boşluğu. Sevdiklerinin daima yanında olması dileğimle Günaydın.

 

 

Mükemmel günaydın mesajı

 

Gönlüne hazan geldi diye üzülme, bir de bakmışsın ağaçtan yok olan yaprakların yerini daha güzelleri doldurmuş. Hayırlı sabahlar.

 

Mükemmel günaydın mesajı Resimli

hayırlı sabahlar

 

bereketli sabahlar

 

Mükemmel günaydın resimli mesajı

 

feyizli günler

 

mutlu günler

 

İçten ve Sevgi Dolu Günaydın Mesajlar

 

Günaydın aşkım her yeni doğan günüme ışıklar saçan gülüşünde huzur bulduğum hayatıma giren iyi kilerden bir tanesinin meleğim iyi ki varsın.

 

 

mükemmel günaydın mesajları